Świecie-Gernsheim-Projekt współfinansowany przez Polsko-Niemiecką Współpracę Młodzieży
Świecie-Gernsheim-Projekt współfinansowany przez Polsko-Niemiecką Współpracę Młodzieży
Nowa galeria Wyjazd do Rulewa została dodana do albumu fotograficznego
Nowa galeria Bal gimnazjalny 2013 została dodana do albumu fotograficznego
16 maja o godz.10.00 odbyły się na stadionie sportowym KS.WdaŚwiecie zawody indywidualne lekkoatletycznej ligi szkolnej „Gimnazjady”. Udało się za jednym razem przeprowadzić zawody miejsko-gminne oraz powiatowe.Mimo wyraźnej sportowej rywalizacji, wśród zawodników panowała sympatyczna atmosfera. W zawodach wystartowało 107 zawodników (49 dziewczyn i 58 chłopaków).Po wszystkich konkurencjach odbyła się jeszcze sztafeta szwedzka, w której zespół dziewczyn z naszej szkoły zajął 1 miejsce w gminie i 2 miejsce w powiecie.Natomiast chłopacy zajęli 2 miejsce w gminie. W konkurencjach indywidualnych uczniowie naszej szkoły zdobyli wysokie miejsca.

Skład dziewczyn: Aleksandra Kosmalska, Katarzyna Langowska, Michalina Gzella, Julita Broniewska, Maja Graczyk, Jowita Bartkowiak, LoreenStrehlau, Oliwia Ledzińska, Natalia Schmidt, Wiktoria Wilkowska, Agnieszka Madej, Martyna Krajczewska, Oliwia Kita, Joanna Karczewska, Patrycja Mrozińska.

Skład chłopaków: Łukasz Trojanowski, Piotr Rajewski, Marcin Skibski, Marcin Kwieciński, Aleksander Gurtowski, Michał Rossa, Wojciech Ratkowski, Karol Kamiński, Adam Madej, Kamil Modrakowski, Marcin Rzosiński, Przemysław Mostowski, Kacper Michalczyk, Aleksander Bączkowski, Jakub Szatkowski, Jakub Kijek.
Opiekun zespołu: Waldemar Wysocki.
Uzyskane medale:
Michalina Gzella- 3 miejsce w gminie w biegu na 100m
LoreenStrehlau- 1 miejsce w gminie i powiecie w biegu na 300m.
Oliwia Jasińska- 1 miejsce w gminie w biegu na 800m.
Aleksandra Kosmalska- 1 miejsce w gminie i 2 w powiecie w skoku w dal.
Natalia Schmidt- 2 miejsce w gminie w skoku wzwyż.
Patrycja Mrozińska – 1 miejsce w gminie i 3 w powiecie w pchnięciu kulą.
Angelika Wróbel- 3 miejsce w gminie w pchnięci kulą.
Katarzyna Langowska- 1 miejsce w gminie i powiecie w rzucie dyskiem.
Julita Broniewska- 2 miejsce w gminie i 3 w powiecie w rzucie dyskiem.
Maja Graczyk- 1 miejsce w gminie w rzucie oszczepem.
Marcin Skibski- 1 miejsce w gminie w biegu na 300m.
Aleksander Gurtowski – 1 miejsce w gminie w biegu na 1500m.
Michał Rossa- 2 miejsce w gminie i powiecie w biegu na 1500m.
Kamil Modrakowski- 1 miejsce w gminie i powiecie w skoku wzwyż.
Marcin Rzosiński- 1 miejsce w gminie i 3 w powiecie w pchnięciu kulą.
Przemysław Mostowski- 2 miejsce w gminie w pchnięciu kulą.
Kacper Michalczyk-Rulewski- 1 miejsce w gminie i powiecie w rzucie dyskiem.
Aleksander Bączkowski- 2 miejsce w gminie w rzucie dyskiem.
Jakub Szatkowski- 2 miejsce w gminie w rzucie oszczepem.








Moduł Wesołowska Lucyna został zmodyfikowany
Moduł Wesołowska Lucyna został zmodyfikowany
Nowa galeria Klasy w Gimnazjum nr 1 wŚwieciu w roku 2013. została dodana do albumu fotograficznego
Nowa galeria Kobieta w Krzywym Zwierciadle została dodana do albumu fotograficznego
Nowa galeria Wycieczka w Kotlinę Kodzką - dzień piąty została dodana do albumu fotograficznego
Nowa galeria Wycieczka w Kotlinę Kłodzką - dzień czwarty została dodana do albumu fotograficznego
Nowa galeria Wycieczka w Kotlinę Kłodzką - dzień trzeci została dodana do albumu fotograficznego
Nowa galeria Wycieczka w Kotlinę Kłodzką-dzień drugi została dodana do albumu fotograficznego
Nowa galeria Wycieczka w Kotlinę Kłodzką-dzień pierwszy została dodana do albumu fotograficznego
Nowa galeria Biwak w Tleniu została dodana do albumu fotograficznego
W miniony czwartek (11.kwietnia 2013r.) w Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji odbył się Turniej Słowa „Od słownych inspiracji do artystycznych kreacji". Nasza szkoła odniosła duży sukces. Uczennica klasy III a - Aleksandra Kosmalska zdobyła II miejsce, a jej młodsza koleżanka Martyna Krajczewska (I m) otrzymała specjalne wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy dziewczynom, z których sukcesu jesteśmy bardzo dumni!
Monika Kamińska-Wielgosz
Gimnazjum nr 1 im. Ziemi Świeckiej w Świeciu
serdecznie zaprasza
wszystkich uczniów klas szóstych oraz ich rodziców
na
DRZWI OTWARTE,
które odbędą się
11 kwietnia 2013 roku, godz. 13.00-17.00
W programie:
gabinet pedagoga,biblioteka, siłownia, świetlica, pracownia komputerowa,
stołówka, sale lekcyjne itd.),
Gimnazjum nr 1 im. Ziemi Świeckiej,
ul. Chmielniki 5, 86-100 Świecie,
tel. 0-52 33 11 235
e-mail: gim1swiecie@gmail.com
www.gim1swiecie.edupage.org
Monika Kamińska-Wielgosz
Niech czas wielkanocny utrzyma nasze marzenia w mocy i wszystkie życzenia okazały się do spełnienia, i aby nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości, abyśmy przez życie kroczyli w ludzkiej godności i niech symbol boskiego odrodzenia był i dla nas celem do spełnienia.
Wesołych świąt!
Społeczność
Gimnazjum nr 1 im. Ziemi Świeckiej w Świeciu
Lucyna Wesołowska
Reprezentacja chłopców z naszego Gimnazjum zajęła w piątek pierwsze miejsce na zawodach o mistrzostwo powiatu świeckiego w koszykówce. Wygraliśmy z Gimnazjum z Jeżewa 38-18 oraz z Gimnazjum z Warlubia 40-16. Dzięki tym zwycięstwom nasza szkoła zagra na zawodach wojewódzkich w Bydgoszczy.
Skład: Mikołaj Ławicki, Przemysław Mostowski, Marcin Rzosiński, Kamil Modrakowski, Grzegorz Szreder, Kacper Belt, Piotr Rajewski, Marcin Skibski, Wojciech Ratkowski, Mateusz Schmidt, Karol Kamiński, Marcin Kwieciński.
Adam Głowala
Dzisiaj reprezentacja chłopców wzięła udział w zawodach wojewódzkich w koszykówce w Bydgoszczy.
W półfinale chłopcy zmierzyli się z drużyną Gimnazjum Sportowego numer 8 w Bydgoszczy ulegając jej, przez co pozostała nam walka o trzecie miejsce w turnieju z drużyną Gimnazjum z Piechcina. Ten mecz zakończył się na naszą korzyść, wygraliśmy go w stosunku 68-31. W turnieju zajęliśmy 3 miejsce.
W generalnej klasyfikacji zostaliśmy sklasyfikowani na 7 miejscu w województwie.
Adam Głowala
Powered by aSc EduPage