Nasza drużyna w składzie: Franciszek Rybak, Maciej Czapliński, Nikodem Chmielecki i David Łukaszewicz wygrała Drużynowe Mistrzostwa Szachowe dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych, które odbyły się 7 lutego 2024 r. Chłopcy byli bezkonkurencyjni dla zawodników reprezentujących pozostałe szkoły.
Serdecznie gratulujemy !!!
Organizatorem zawodów był Klub Szachowy Gambit Świecie.