11 czerwca uczniowie z klasy 1a i 1b wybrali się na wycieczkę do Myślęcinka.
Czekało tam na nich wiele atrakcji. Poczynając od ciekawych okazów w zoo, np. wielkiego i groźnego tygrysa, po wielkie i pełne kolorowych ryb akwaria, dzieci zwiedziły Ogród Zoologiczny oraz część Akwarium – Terrarium.
Istotnym punktem programu wycieczki była część Parku Rozrywki, w której znajdują się urządzenia. Wszyscy korzystali ze ślizgu gigant, rowerków wodnych, łodzi pirata, gokartów, domu do góry nogami, ściany luster i wielu innych atrakcji.
Park Rozrywki pozostawił w pamięci wiele wrażeń.
Pełni niesamowitych doznań i przeżyć wróciliśmy do szkoły.