Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Bal Gimnazjalny 2018..
Aktualności
Bal Gimnazjalny 2018.
Dzień Dziecka.
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Dzień Dziecka..
Wycieczka do Zakopanego.
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Wycieczka do Zakopanego..
Wycieczka do Zakopanego czwartek.
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Wycieczka do Zakopanego czwartek..
Wycieczka do Zakopanego środa.
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Wycieczka do Zakopanego środa..
Wycieczka do Zakopanego wtorek.
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Wycieczka do Zakopanego wtorek..
Wycieczka do Zakopanego wtorek.
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Wycieczka do Zakopanego wtorek..
Wycieczka do Zakopanego - poniedziałek.
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Wycieczka do Zakopanego - poniedziałek..
Najpiękniejsze Musicale Świata
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Najpiękniejsze Musicale Świata.
Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
Baśń o zakochanym Wodniku, czyli miłość zmienia obyczaje.
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Baśń o zakochanym Wodniku, czyli miłość zmienia obyczaje..
Egzamin Gimnazjalny 2018.
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Egzamin Gimnazjalny 2018..
Wycieczka do Warszawy.
Victorias Secret i wycieczka do Warszawy.
W dniach 11-13 kwietnia uczniowie z klas IIb, IIk i IIe przebywali w Warszawie. Zwiedzili tam Łazienki Królewskie, Muzeum Powstania Warszawskiego lub Muzeum Kultury Żydowskiej oraz Wilanów. Przespacerowali się po Starym Mieście i obejrzeli wspaniały musical pt. Piloci w Teatrze Muzycznym Roma. Nie mogli się doczekać zakupów w Złotych Tarasach. Mieli również okazję podziwiać ogromny Stadion Narodowy i widok z XXX piętra PKiN, który zapierał dech w piersiach. Wielkie wrażenie zrobiła na nich zmiana warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Nie zabrakło wspólnej, świetnej zabawy w domkach i przy ognisku. Nic dziwnego, że po powrocie marzyli tylko o śnie.
Zuzanna Plutowska i Victoria Koszur IIbNowe zdjęcia zostały dodane do galerii Wycieczka do Warszawy..
Drzwi otwarte w SP2.
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Drzwi otwarte w SP2..
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt.
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt..
Zapraszamy na Drzwi Otwarte w SP2.

Udany występ w Bydgoszczy.
W dniu dzisiejszym reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w ćwierćfinale wojewódzkim w koszykówce chłopców. Występ można uznać za bardzo udany gdyż po zwycięstwie nad szkołą z Barcina wynikiem 48-16, nieznacznie przegraliśmy z drużyną Astorii Bydgoszcz czyli Szkołą Podstawową nr 47 wynikiem 52-40. W końcowej klasyfikacji sklasyfikowani zostaliśmy na 6 miejscu w województwie. Gratulujemy.
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Udany występ w Bydgoszczy..
KANGUR 2018.
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii KANGUR 2018..
Zawody piłki nożnej dziewcząt o mistrza miasta i gminy Świecie.
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Zawody piłki nożnej dziewcząt o mistrza miasta i gminy Świecie..
Wizyta uczniów SP1 w SP2
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Wizyta uczniów SP1 w SP2.
Dzień Kobiet w klasie siódmej.
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Dzień Kobiet w klasie siódmej..
"Randka w ciemno" według klasy 3w cz.1.
"Randka w Ciemno" według klasy 3w.
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii "Randka w Ciemno" według klasy 3w..
Finał Powiatowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Chłopców.
W dniu dzisiejszym reprezentacja naszej Szkoły Podstawowej nr 2 odniosła zwycięstwo i uzyskała awans do ćwierćfinału wojewódzkiego w koszykówce , który odbędzie się w przyszłym tygodniu w Bydgoszczy. Po bardzo dobrym spotkaniu , nasi chłopcy pokonali w finale szkołę podstawową z Jeżewa wynikiem 40-8. Gratulujemy.
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Finał Powiatowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Chłopców..
Pogadanka o bezpieczeństwie w czasie ferii.
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Pogadanka o bezpieczeństwie w czasie ferii..
Wyjazd do Gdyni
Już po raz kolejny uczniowie naszej szkoły gościli w Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni, gdzie efektywnie przyswajali wiedzę poprzez zabawę i ciekawe eksperymenty.
W Centrum Nauki EXPERYMENT stanowiska są zaprojektowane w sposób interaktywny, aby zwiedzający mogli sami, w bezpiecznych warunkach przeprowadzać doświadczenia i badać zjawiska z różnych dziedzin nauki.
W godzinach wieczornych natomiast w Teatrze Muzycznym w Gdyni oglądaliśmy spektakl pt. ”Dzwonnik z Notre Dame ". Przepiękne przedstawienie, które łączyło mocne wokale, dobrą choreografię i widowiskowe popisy kuglarskie.
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Wyjazd do Gdyni.