We wtorek 25 sierpnia 2020r. o godz. 9.00-12.00 i w środę 26 sierpnia 2020r. o godz. 12.00-15.00 będzie możliwość spotkania z wychowawcami klas I.
Barbara Berendt
Anna Gulbertowicz
We wtorek 25 sierpnia 2020r. o godz. 9.00-12.00 i w środę 26 sierpnia 2020r. o godz. 12.00-15.00 będzie możliwość spotkania z wychowawcami klas I.
Barbara Berendt
Anna Gulbertowicz

W roku szkolnym 2020/21 uczniowie szkoły podstawowej otrzymują podręczniki i materiały ćwiczeniowe do obowiązkowych zajęć w ramach dotacji.
Religia należy do zajęć nieobowiązkowych, dlatego uczniowie zobowiązani są do zakupu ćwiczeń (klasa I, II, III, IV, V i VI) i podręczników (oprócz klasy I) do religii.
1. Ćwiczenia do religii dla I klasy szkoły podstawowej „Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa” wydawnictwo WAM 2011, seria: W drodze do Wieczernika.
2. Ćwiczenia do religii dla II klasy szkoły podstawowej „Kochamy Pana Jezusa” wydawnictwo WAM 2012, seria: W drodze do Wieczernika.
Podręcznik do religii dla II klasy szkoły podstawowej „Kochamy Pana Jezusa” wydawnictwo WAM 2012, seria: W drodze do Wieczernika.
3. Ćwiczenia do religii dla III klasy szkoły podstawowej „Przyjmujemy Pana Jezusa” wydawnictwo WAM 2013, seria: W drodze do Wieczernika.
Podręcznik do religii dla III klasy szkoły podstawowej „Przyjmujemy Pana Jezusa” wydawnictwo WAM 2013, seria: W drodze do Wieczernika.
4. Zeszyt ćwiczeń do religii dla IV klasy szkoły podstawowej ks. Jan Doppke.
Podręcznik do religii dla IV klasy szkoły podstawowej „Zaproszeni przez Boga” wydawnictwo WAM 2012, seria: Drogi Przymierza.
5. Zeszyt ćwiczeń do religii dla V klasy szkoły podstawowej ks. Jan Doppke.
Podręcznik do religii dla V klasy szkoły podstawowej „Obdarowani przez Boga” wydawnictwo WAM 2013, seria: Drogi Przymierza.
6. Zeszyt ćwiczeń do religii dla VI klasy szkoły podstawowej ks. Jan Doppke.
Podręcznik do religii dla VI klasy szkoły podstawowej „Przemienienie przez Boga ” wydawnictwo WAM 2014, seria: Drogi Przymierza.
7. Podręcznik do religii dla VII klasy szkoły podstawowej „Szukałem Was” wydawnictwo WAM 2017, seria: Odsłonić twarz Chrystusa.
8. Podręcznik do religii dla VIII klasy szkoły podstawowej „Jestem z Wami” wydawnictwo WAM 2018, seria: Odsłonić twarz Chrystusa..

Wyposażenie piórnika:
Prosimy podpisać przybory szkolne.
Zeszyty:
Prosimy podpisać zeszyty.
Przybory plastyczne:
Prosimy spakować przybory plastyczne do sztywnej teczki oraz podpisać przybory i teczki. Dzieci zostawiają teczki w szkole.
Strój gimnastyczny:
Prosimy spakować strój do worka i dzieci zostawiają go w szkole.
W najbliższym czasie pojawi się na stronie internetowej szkoły i profilu facebookowym informacja o możliwości spotkania z wychowawcami klas I w ostatnim tygodniu sierpnia 2020r.
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Zakończenie roku szkolnego 2019/20..
Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego 2019/2020 odbędzie się w piątek 26 czerwca w parafii p.w. św. Andrzeja Boboli w Świeciu o godz. 8.00. Pozdrawiam serdecznie, Barbara Berendt
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2020.
Nasza szkoła od września dołączy do #SuperKoderów!
#SuperKoderzy to program edukacyjny Fundacji Orange. Jest przeznaczony dla uczniów klas 4-8, w tym dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. W czasie cyklu zajęć prowadzonych na lekcjach poszczególnych przedmiotów uczniowie poznają podstawowe zasady programowania, jednocześnie wykonując zadania zgodne z podstawą programową danego przedmiotu.
#SuperKoderzy uczą się grać na bananach, programować stację pogodową, tworzyć interaktywne multimedialne reportaże, a nawet własne strony internetowe czy gry dla robotów.
Drodzy uczniowie, rodzice klas ósmych
UWAGA !!!! Proszę pamiętać o zarejestrowaniu się na spotkanie - link poniżej.
Link do rejestracji na wydarzenie: https://forms.gle/t2athtzeY3gEdggM7
Spotkanie bezpłatne.
Więcej szczegółów na naszym oficjalnym koncie facebook: Świeckie Targi Edukacyjne i Pracy
Link do facebooka: https://www.facebook.com/Świeckie-Targi-Edukacyjne-i-Pracy-105385367730456/
Serdecznie zapraszamy w najbliższy czwartek 4 czerwca w godzinach 16.00-21.00 na bezpłatne spotkanie z przedstawicielami szkół ponadpodstawowych i wyższych (uczelni).
Niebawem podejmiecie ważną decyzję w swoim życiu dotyczącą wyboru szkoły ponadpodstawowej i zawodu, szkoły wyższej. Organizujemy spotkanie z przedstawicielami szkół ponadpodstawowych i wyższych. W trakcie bezpośredniego spotkania ofertę szkół na żywo przedstawią przedstawiciele szkół. W trakcie spotkania będzie możliwość zadawania pytań na które będą udzielane odpowiedzi. Warto być na spotkaniu, ponieważ jest to takie jedyne wydarzenie tylko ten jeden raz.
W sytuacji związanej z koronawirusem nie odbyły się drzwi otwarte w szkołach ponadpodstawowych i XII edycja Świeckich Targów Edukacyjnych i Pracy – wychodzimy naprzeciw i organizujemy spotkanie w przestrzeni internetowej. Nie trzeba wychodzić z domu i poprzez Internet wykorzystując laptopa, komputer osobisty, smartfon można wejść do pokoju webinarowego, gdzie będzie można się zapoznać z ofertą szkół ponadpodstawowych i wyższych. Mamy dostępnych aż 1000 miejsc. Serdecznie zapraszamy.
Link do rejestracji na wydarzenie: https://forms.gle/t2athtzeY3gEdggM7
Zapowiedź video spotkania: https://youtu.be/Kp_7TEMlYbc
Szczegółowe informacje o spotkaniu oraz oferta szkół znajduje się na oficjalnym profilu facebook naszych targów: Świeckie Targi Edukacyjne i Pracy.
Link bezpośredni do konta facebook: https://www.facebook.com/Świeckie-Targi-Edukacyjne-i-Pracy-105385367730456/
Wystarczy się tylko zarejestrować. Po rejestracji wyślemy link do pokoju webinarowego, gdzie będzie zaprezentowana na żywo oferta szkół ponadpodstawowych i wyższych.
Organizatorzy: Sebastian Glaziński i Izabela Kulczyk.
W najbliższy czwartek 7 maja 2020 r. od godziny 17.00 – zajmiemy się omówieniem szkół ponadpodstawowych Naszego Regiony, rekrutacji do szkół ponadpodstawowych, opisem konkretnych typów techników.
W tej nadzwyczajnej sytuacji zapraszamy uczniów klas ósmych i rodziców na webinar (spotkanie on-line) - chcielibyśmy wesprzeć uczniów i rodziców.
Od 11 maja 2020 r. (poniedziałek) ruszamy z Świeckim Targami Edukacyjnymi i Pracy on-line. Na naszym koncie facebook (link poniżej) będziemy codziennie umieszczać informację o danym wystawcy: Szkoły Ponadpodstawowej, Wyższej, Policealnej, Firmy.
Więcej na naszym profilu facebook: https://www.facebook.com/%C5%9Awieckie-Targi-Edukacyjne-i-Pracy-105385367730456/
Link do rejestracji na webinary: https://forms.gle/yXZih26rEzwqaG2y6
Spotkania są bezpłatne !!! Spotkania będą się odbywały w każdy czwartek od godziny 17.00 (oprócz dni świątecznych). Najbliższe spotkanie już w czwartek 7 maja od godziny 17. 00. Kolejne 14, 21, 28 maja i w czerwcu.
Dziękujemy.
Z poważaniem Sebastian Glaziński, Izabela Kulczyk.
Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych
i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.
z 2016r. Nr 119, s.1 ze zm.) - dalej: „RODO” informuję, że:
DARMOWY WEBINAR - SPOTKANIE ON-LINE (NA ŻYWO W INTERNECIE) DLA UCZNIÓW KLAS ÓSMYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, PONADPODSTAWOWYCH I RODZICÓW
,,JAK PLANOWAĆ KARIERĘ EDUKACYJNO-ZAWODOWĄ?”
23 MARCA 2020 r. (PONIEDZIAŁEK) OD GODZINY 17.00
SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ DORADCY ZAWODOWI:
SEBASTIAN GLAZIŃSKI, IZABELA KULCZYK
W tej nadzwyczajnej sytuacji, gdzie koronawirus spowodował zamknięcie szkół, firm wychodzimy do uczniów klas ósmych Szkół Podstawowych, Ponadpodstawowych i rodziców z propozycją darmowego webinaru (spotkania on-line) w ramach XII Świeckich Targów Edukacyjnych i Pracy (edycja on-line) - ,,Jak planować karierę edukacyjno-zawodową?” w pokoju wirtualnym (w internecie) - 23 marca 2020 r. (poniedziałek) od godziny 17.00. Godzinę spotkania dopasowaliśmy również do rodziców, którzy mogą skorzystać z spotkania po pracy. Mamy przygotowane 200 miejsc w pokoju wirtualnym. Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań.
W razie dużego zainteresowania spotkaniem zorganizujemy kolejne spotkania.
Podczas spotkania zaprezentujemy następujące treści:
Na webinar (spotkanie on-line) proszę się zarejestrować klikając poniższy link:
https://forms.gle/hh8hdDvMWQi4wsdC8
Proszę podać imię i nazwisko, nazwę szkoły, miejsce zamieszkania, adres e-mail niezbędny do wysłania linku do szkolenia.
UWAGA!!!
Do rejestracji niezbędny jest adres e-mail, na który wyślemy link do webinaru (spotkania na żywo). Po rejestracji na podany email zostanie przesłany link do webinaru.
Termin rejestracji możliwy do 23 marca 2020 r. (poniedziałek) do godziny 16.00 lub do wyczerpania 200 miejsc. W razie nie otrzymania linku pomimo rejestracji proszę o kontakt na e-mail: targiedukacyjne@wp.pl
Prosimy korzystać z przeglądarki Chrome w celu stabilności działania !!!
Kolejnym krokiem będzie przeprowadzenie zapowiadanej transmisji na żywo z Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu w ramach XII Świeckich Targów Edukacyjnych i Pracy (edycja on-line) podczas, której zaprezentują się zainteresowani wystawcy prezentujący ofertę szkół ponadpodstawowych, wyższych, instytucji.
Organizacja tego wydarzenia jest uzależniona od bieżącej sytuacji i wstępnie jest zaplanowana na kwiecień/maj 2020 r. – wszelkie informacje podamy na naszej oficjalnej stronie internetowej targów oraz oficjalnym koncie facebook i przez lokalne media. Również uruchomimy wsparcie uczniów, maturzystów, rodziców na naszym oficjalnym koncie facebook: Świeckie Targi Edukacyjne i Pracy, gdzie będziemy prezentować ofertę edukacyjną Szkół ponadpodstawowych, wyższych, instytucji, firm, wystawców którzy mieli się zaprezentować 12 marca 2020 r. podczas XII Świeckich Targów Edukacyjnych i Pracy.
Zapraszamy do bieżącego odwiedzania naszego profilu na facebooku!!!
Serdecznie zapraszamy
Prowadzący webinar (spotkanie on-line):
Sebastian Glaziński - nauczyciel doradca zawodowy w Szkołach Podstawowych
nr 3, 5, 7, 8 w Świeciu.
Izabela Kulczyk - nauczyciel doradca zawodowy w Zespole Szkół
Ponadpodstawowych w Świeciu.
Dane kontaktowe:
Wszelkie informacje umieszczamy na Naszym profilu facebook:
Świeckie Targi Edukacyjne i Pracy
oraz na naszej oficjalnej stronie internetowej: www.targiedukacyjne.edu.pl
w razie pytań prosimy kontaktować się na e-mail: targiedukacyjne@wp.pl
Wsparcie techniczne/merytoryczne: Akademia Webinaru (Agnieszka Ciereszko).
Więcej na naszym profilu facebook: https://www.facebook.com/%C5%9Awieckie-Targi-Edukacyjne-i-Pracy-105385367730456/
Artykuł z mediów:
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Bal karnawałowy.
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Obchody 100-lecia powrotu Świecia do Macierzy.
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii VI Orszak Trzech Króli.
W dniu 6 stycznia w Świeciu odbył się VI Orszak Trzech Króli, w którym wzięli udział nasi uczniowie. Po orszaku w kościele pod wezwaniem Niepokalanego Poczęcia NMP (Klasztorek) miał miejsce koncert kolęd, w czasie którego nasi uczniowie zaśpiewali pastorałkę „Świeć gwiazdeczko, świeć” Arki Noego.
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Wigilia 2019.
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Świąteczne kolendowanie.
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Świąteczne spotkanie w Domu Pomocy Społecznej .
Dzieci wzięły udział w montażu słowno – muzycznym, który wywołał wzruszenie i radość. Po występie uczniowie złożyli mieszkańcom i pracownikom ośrodka życzenia świąteczne i noworoczne. W podziękowaniu dzieci otrzymały słodycze i zaproszenie na kolejne spotkania z mieszkańcami domu.
Dzieci miały także okazję bliżej poznać i obejrzeć miejsce, w którym mieszkają podopieczni placówki.
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Wycieczka do Żywego Muzeum Piernika.
12 grudnia uczniowie klas pierwszych byli na wycieczce w Żywym Muzeum Piernika. Przewodnicy z humorem opowiedzieli historię toruńskiego piernika. Po zdobyciu najważniejszych informacji na temat piernikowych przypraw i pasowania na czeladników, dzieci przystąpiły do samodzielnego przygotowania pierniczków.
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Wycieczka do Bydgoszczy klasa 3l.
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Wycieczka do Bydgoszczy klasa 2e.
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Wycieczka do Muzeum Bombek i Manufaktury Słodyczy..
13 grudnia uczniowie klas drugich i trzeciej byli na wycieczce w Muzeum Bombek. Dzieci poznały proces tworzenia ozdób choinkowych i wzięły udział w warsztatach zdobienia bombek. Później zwiedziły Manufakturę Słodyczy. Poznały pracę karmelarza, sposoby pozyskiwania naturalnych barwników i wzięły udział w warsztatach.
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Bezpieczny pieszy.
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Na ratunek..
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Pluszowy Miś.
Szkolny konkurs plastyczny „Pluszowy Miś”
25 listopada w obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji w naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczny.
Wyniki konkursu:
I miejsce
Lena Dziedziech kl. 2e
Lena Manikowska kl. 3l
II miejsce
Małgorzata Boguń kl. 2e
Mikołaj Kaczmarek kl. 3l
III miejsce
Julia Gackowska kl. 1a
Lena Pyrka kl. 2a
Wyróżnienia:
Maja Szymańska kl. 1a
Joanna Gwizdała kl. 1l
Dominik Kaczmarek kl. 1l
Julia Talaśka kl. 2e
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Milołajkowa przemiana..
Powered by aSc EduPage